Občianske združenie Tvorivá dielňa
Navštívne nás na Facebooku

Nadácia Tesco

2019

Zapojili sme sa do 6. edície projektu „Vy rozhodujete, my pomáhame, “ vďaka ktorému Tesco rozdelí takmer 170 000 € 231 organizáciám po celom Slovensku, aby podporilo projekty, ktoré pomáhajú miestnym komunitám.

Uspeli sme s projektom: „Život so psom nie je pod psa“ a získali sme podporu vo výške 300 EUR.

Náš projekt rieši zmena života vďaka občianskej iniciatíve:

„Príďte na stretnutia, pútavé prednášky a diskusie, kde sa dozviete o témach z oblasti zdravia a socializácie zvierat. Zúčastnite sa tvorivej a krajčírskej dielne. Objavte nových priateľov, zdieľajte svoje zážitky. Urobte niečo pre iných. Pre košické útulky ušijeme pelechy a žlté šatky či stuhy na vôdzku. Značenie psa žltou je vo svete dobre známe. Podporíme adopciu psíkov, keď im do nového domova ušijeme štartovací pelech.“

2018

Do programu nadacia prijala vyše 450 žiadostí a Nadácia Tesco prerozdelila medzi 231 víťazov, finančné prostriedky vo výške 169 400 eur. ZákazníciTesco spoločne odovzdali súťažiacim projektom vyše 3,7 milióna žetónov.

Projekt Vitalita, zdravo, radostne s aktívnymi seniormi bol vybraný a následne zapojený do programu „Vy rozhodujete, my pomáhame“ Nadácie Tesco. Vyhral 3. miesto v hlasovaní zákazníkov v našom regióne a získal podporu 300 eur!

Cieľom projektu je: Objavenie vitality a zmena zabehaného žiovtného štýlu. Zorganizujeme klubové stretnutia, kde sa účastníci dozvedia pútavou formou prednášok a diskusií o témach z oblasti zdravia. Zorganizujeme tvorivé dielne a tréning pamäte, motoriky a pohyblivosti. Stretnite sa s odborníkom, lekárom, fyzioterapeutom, koučom a komunitou nášho mesta. Stretneme sa vo Výmenníku Štítová v Košiciach.

https://tesco.sk/…roject/2722/

tesco.jpg

Navštívne nás na Facebooku